[Sledujte] Bourák (2020) Celý Film Online ke shlédnutí Zdarma

Bourák (2020) — Film Online Sledujte Bourák (2020) filmy online. Mužete sledovat Bourák film online v HD Quality! Bourák filmy, které je možné sledovat v televizi, Dekstop, machitos, tabletách, telefon také Android. Bourák 2020 ke shlédnutí CZ Filmy Online Videa, Bourák (2020) Sledujte CZ Filmy Online a zdarma. Pro sledování filmu Bourák je treba, kliknout na obrázek prehrávace. mužete zhlédnout Bourák filmy online. Film Bourák máme v HD kvalite.

Celý film » https://cheaphdmovies.club/movie/647563/bourk

Klikněte zde » https://cheaphdmovies.club/movie/647563/bourk

4K UHD | 1080P FULL HD | 720P HD | MKV | MP4 | DVD | BLU-RAY

Příběh filmu nás zavede do smyšleného filmového Šlukdorfu, kterému vládnou nonstop herny, kasina a šlapky. V tomto zapadlém městečku vyrůstá i osmnáctiletá Kamila (Veronika Marková), jenž je dcerou zastydlého puberťáka Bouráka (Ivan Trojan) a strhané mámy (Kristýna Boková). Podivuhodnou směsku obyvatel doplňuje mafián a majitel místního kasina Ruda (Jiří Macháček), jeho žena, majitelka nehtového studia Jiřina (Patra Nesvačilová), Bourákova bokovka Bublina (Alena Pajtinková), pasák Vladko (Milan Ondrík) a mnoho dalších. Nechybí ani kulturní vložka v podobě Bourákovy oblíbené kapely Mad Nut&His Raisins (Matěj Ruppert, Tereza Černochová, Tonya Graves, Žofie Dařbujánová).

Obsazení této komediální gangsterky je opravdu široké, není proto divu, že se ve foyer pražského kina sešla bujará a opravdu početná partička. Výše jmenované dále doplnil například autor scénáře Petr Jarchovský, choreograf Marek Zelinka a mnoho dalších. Je velká škoda, že na premiéře nebyla více vytěžena tematika filmu a Ivan Trojan nenasedl do Cadillacu a nepřijel do kina s rock´n rollem znějícím z repráků.

Ondřej Trojan se snažil, je to zde opravdu znát, bohužel tu však padá veškeré jeho úsilí vniveč a dočkáme se velmi podivného snímku, kde zdánlivě nic nesouvisí s ničím. Hlavním viníkem je scénář, který měl pod palcem Petr Jarchovský. A i když většina jeho děl se řadí mezi to kvalitnější, co tuzemská scéna nabízí, tak zde se mu to bohužel nepovedlo. A je to škoda, neboť Bourák měl potenciál stát se dobrou černou komedií, někde se to však po cestě všechno zvrtlo, a i přes pár kvalitních momentů, tu bohužel převládl bizár.

A to už od samého počátku, kdy nám je představen titulní hrdina Bourák. Ten je taková podivná existence, dítě v těle muže, který žije v osmdesátkách. Miluje auta a Elvise a neuvědomuje si, že mu teče do manželství, rodiny i domu. Když však jeho dcera jednoho dne bere věci do svých rukou, rozpoutá se na smyšleném českém maloměstě řada nečekaných a život měnících událostí.

Štítek: Bourák cz dabing, Bourák online film cz dabing, Bourák online cz titulky, Bourák online cz, Bourák cz online, Bourák download free, Bourák sleduj filmy, Bourák online filmy, Bourák sleduj filmy online, Bourák najnovšie filmy online, Bourák online filmy bez limitu, Bourák online filmy zdarma Bourák online film, Bourák film online, sleduj Bourák online zdarma, Bourák cz dabing, pozeraj Bourák.

Bourák filmy online,

Bourák online bombuj,

Bourák online cely film,

Bourák online ke shlednuti,

Bourák cz dabing online ke shlednuti,

FILMY PODLE ŽÁNRU:

Akcní, Animovaný, Dobrodružný, Drama, Erotický, Fantasy, Historický, Horor, Hudební, Katastrofický, Komedie, Krimi, Muzikál, Mysteriózní, Pohádka, Psychologický, Road movie, Rodinný, Romantický, Sci-Fi, Sportovní, Thriller, Válecný, Western, Životopisný.

Start the Conversation